• شایسته طراحان زنجان

  شایسته طراحان زنجان برترین طراح سایت در استان زنجان

  تماس با ما
 • شایسته طراحان زنجان

  همیشه همراه شما در بهترین و برترین طراحی سایتهای فروشگاهی

  درباره ما
 • شایسته طراحان زنجان

  تنوع در طراحی سایتهای مختلف آموزشی ، فروشگاهی ، اداری ، تبلیغاتی و …

  دریافت سفارش و نوبت دهی

شایسته طراحان ورود شما را خوش آمد میگوید

گروه شایسته طراحان یکتا با محوریت گسترش توسعه وب و تکنولوژی باری اولین بار در استان زنجان  تاسیس شد. این شرکت با ارائه خدمات طراحی سایت ، توسعه و بازاریابی ، راهکاری نوآورانه و نیز پایبندی به اخلاق حرفه ای در این حوزه رسالت خود را خلق لبخند رضایت کاربران خود می داند.شلیسته طراحان یکتا با بیش از چندین  سال تجربه و متشکل از تیم 10 نفره با بکارگیری از تکنولوژی های برتر وب ، در نظر دارد دلگرمی و حس رضایتمندی را برای صنایع و افراد مختلف به ارمغان بیاورد. در حال حاضر مجموعه شایسته طراحان یکتا در زنجان فعالیت دارد و اما در نظر دارد خدمات خود را به تمامی استان های کشور گسترش دهد. چشم انداز ما توسعه خدمات شرکت در حوزه طراحی سایت و فناوری های اطلاعات IT و تبدیل شدن به چند شرکت مطرح در سطح کشور است. حاصل تلاش و تعهد گروه شایسته طراحان یکتا ، موفقیت در پروژه های طراحی سایت و میزبانی نهاد های دولتی و خصوصی گردیده و حس اعتماد را برای کاربرانمان به ارمغان آورده است.

312

پست نوشته شده

25400

بازدید کننده ها

وب سایت شما باید با هر مرورگر یا دستگاهی که قابلیت وب‌گردی دارد سازگار باشد. وب سایت های امروزی می‌بایست با هر دستگاه و در هر اندازۀ صفحه‌ای بدون خطا بارگذاری شوند. این شامل مرورگرهای مدرن، گوشی‌ها، تبلت‌ها و … می‌شود. ما با ایجاد یک طراحی سایت واکنشگرا از این موضوع اطمینان حاصل می‌کنیم و کاری می‌کنیم که تمامی کاربران از وب‌سایت شما راضی خواهند بود.

خلاق بودن کافی نیست. شما باید وب‌سایت خود را به فناوری‌های روز دنیا تجهیز کنید و استانداردهای بین‌المللی را دنبال کنید. تیم ما همواره در حال بروزرسانی دانش و تجهیزات خود است تا بتواند سایتی را برای کارفرما طراحی نماید که دارای یک طراحی سایت سبک و سریع باشد، اصول سئو در آن رعایت شده باشد و به راحتی بتواند مسیر موفقیت را بپیماید.

راههای ارتباطی

شماره تماس دفتر مرکزی: 33364290-024

شماره تماس مستقیم با واحد سفارش : 09120155013

ارتباط از طریق تلگرام : shayestetarrahan@

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، تهران پارس ، خیابان 196 ، پلاک 61

آدرس: زنجان – خیابان شهدا(استانداری سابق) – مجتمع تجاری فومنات – واحد 404

جهت سفارش سایت خود به بخش دریافت سفارش و نوبت دهی مراجعه کنید